سکوت را به خودم ترجیح می دهم

سلام

اول اینکه بلاگی جدید مفتوح کردم تا مطالبی که غیر از شعر دارم را در فضای مجازی بگذارم ... تلاش می کنم مطالب تکراری و آنچه که در روزنامه ها و نشریات می نویسم مباشد و یا حدالمقدور کمتر باشد. نام این بلاگ" ته لیل" است. وب نوشتی که شاید تحلیلی باشد شاید نباشد... شاید.

دوم اینکه امروز دوست ناشناسی که می شناختمان و ما او را به جا نیاوردیم برای اینکه نشانی بدهد شعری از من خواند که خودم فکر نمی کردم جایی خوانده باشم. دیدم به درد این روزها می خورد و هر چند مربوط به ٧ سال پیش است ولی به هدفمند شدن یارانه ها بی ربط نیست.این کار کوتاه را بخوانید:

 

مانده ام

    دیگر چگونه

              قبض برق چشمانت را

     پرداخت کنم

 

......

خبر اینکه:

  فراخوان نخستین جشنواره ملی شعر دانشجویان و طلاب

مهلت تا 5 اسفند

حتما کار بفرستید

یا علی

/ 54 نظر / 93 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی کاکادزفولی

سلام آقای نورموسوی اگه بخواهیم حسین هدایتی را دعوت کنیم یا سید مهدی موسوی را ، امکانش هست؟ ضمنا gmail خرابه وگرنه باهاتون چت می کردم. مراسم هم قراره هفته دیگه یا دوهفته دیگه بگیریم.

بی امان

سلام با کفر مطلق به روزم مانا باشید

کیامهر

سلام دنیای کوچکیست خوشحالم که یکی از دوستان کرگدن را اینجا پیدا کردم

حسن خسروی وقار

سلامی به طاوت باران به دوست خوبم. دوباره برگشتم... و منتظر نقد و نظرهای سازنده ات هستم...

فاطمه

سلام سید بزرگوار با اجازه می خواستم لینکتون کنم تا بهتر بتونم از وبلاگتون استفاده کنم امیدوارم شما هم موافق باشید[گل][گل]

مرتضی عابدپور لنگرودی

سلام. ---- این بغض را بادست بی رحم خودت تکثیر کن هر جور میخواهی غزل های مرا تفسیر کن بگذار تا رویای دامادی بماند در سرم . . ---- منتظرنقد شما هستم. موفق باشید.

سینافعال

سلام دوست عزیز مطالب زیبا ومفید وزیبایی گذاشته بودی از خواندنشان لذت بردم.لطفا ازوبلاگ من هم بازدید کن واگه خواستی رمانم رو را دانلود کن بخون ولذت ببر.صفحه های رمان کمه